Version: 8.26.0Navigation überspringen

24 Häuser zum Kauf in Donje Dubrave

Haus zum Kauf 68.000 € 3 Zimmer 106 m² Ogulin
Neu
68.000 € 642 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
106 m²
Ogulin
Geräumiges Haus auf großem Grundstück im Herzen der Natur, Donje Dubrave, Ogulin In Donjim Dubravama, umgeben von Natur und Ruhe, befindet sich dieses freistehende Haus zur Renovierung, das mit seine...
Immowelt logo
Haus zum Kauf 383.000 € 11 Zimmer 200 m² Ogulin
383.000 € 1.915 €/m²
Haus zum Kauf
11 Zimmer
·
200 m²
Ogulin
Ogulin, Jasenak - renoviertes Mehrfamilienhaus mit 3*, 200 m2 Wohnfläche, Garten 1500 m2! Ein Haus mit zwei Wohnungen zu verkaufen. Das Haus besteht aus Erdgeschoss, Obergeschoss und Dachgeschoss. Im...
Haus zum Kauf 185.000 € 4 Zimmer 170 m² Ogulin
185.000 € 1.088 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
170 m²
Ogulin
Kuca Prodaja Ogulin 170 m2
Haus zum Kauf 250.000 € 3 Zimmer 250 m² Ogulin
250.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
250 m²
Ogulin
Odlicna prilika za poduzetnike, obrtnike ili obitelji koje traze prostor za zivot i rad pod jednim krovom! Stambeno-poslovna kuca povrsine 250 m², smjestena u Turkovicima Ogulinskim. Okucnica od 2.00...
Haus zum Kauf 365.000 € 6 Zimmer 270 m² Ogulin
365.000 € 1.352 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
270 m²
Ogulin
Prodaje se opremljena kuca sa dva stana, apartmanom u prizemlju i sjenicom, u ulici Sv. Roka . Smjestena je na parceli povrsine 678 m2. U cijenu je ukljucena i gradevna parcela pored kuce ukupne povr...
Immowelt logo
Haus zum Kauf 70.000 € 2 Zimmer 54 m² Ogulin
70.000 € 1.296 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
54 m²
Ogulin
Nudimo na prodaju samostojecu kucu smjestenu u mirnom predjelu Ogulina, na svega 2,5 km od gradskog centra. Kuca bruto povrsine 65 m² nudi dvije sobe te je odmah useljiva, sto je cini izvrsnom prilik...
Haus zum Kauf 250.000 € 6 Zimmer 135 m² Ogulin
250.000 € 1.852 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
135 m²
Ogulin
Na vrlo lijepoj i mirnoj lokaciji smjestena je kuca za odmor na 2000 m2 uredene okucnice. Kuca se sastoji od tri etaze, ukupne povrsine 135 m2. Idealna za odmor, zbog mikrolokacije uz rub sume i sveg...
Haus zum Kauf 77.000 € 4 Zimmer 100 m² Ogulin
77.000 € 770 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
100 m²
Ogulin
Prodaje se kuca i gospodarski objekt smjesteni na parceli povrsine 950 m2. Trazite dom koji nudi mir, privatnost i udobnost? Ova  samostojeca kuca u Ogulinu idealna je za obitelji ili parove koj...
Haus zum Kauf 70.000 € 2 Zimmer 50 m² Ogulin
70.000 € 1.400 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
50 m²
Ogulin
Prodaje se stara drvena kucica u sumi, smjestena na 35 000 m2 okucnice. Vrlo lijepa lokacija sa mnogo mogucnosti.
Immowelt logo
Haus zum Kauf 140.000 € 4 Zimmer 150 m² Ogulin
140.000 € 933 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
150 m²
Ogulin
Predstavljamo vam uredenu samostojecu kucu povrsine 150 m², smjestenu u idilicnom Jasenku nedaleko Ogulina, u srcu Karlovacke zupanije. Kuca nudi cetiri prostrane sobe, idealne za obitelj koja trazi ...
Haus zum Kauf 180.000 € 2 Zimmer 60 m² Ogulin
180.000 € 3.000 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
60 m²
Ogulin
Prodaje se kuca s okucnicom od 700m2. Kuca je prizemnica i potrebna joj je adaptacija ali se nalazi na izvrsnoj lokaciji jer se iz nje pruza pogled prema skijaskoj stazi i prekrasnoj okolici. Lokacij...
Haus zum Kauf 70.000 € 1 Zimmer 2.949 m² Ogulin
70.000 € 23,74 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
2.949 m²
Ogulin
Prodaje se staro kuciste okruzeno sumom, unutar naseljenog mjesta, tako da prikljucci struje i vode nisu daleko. Cijela okucnica od cca 3.000m2 je u zoni gradnje, a do parcele vodi sumski put. Parcel...
Haus zum Kauf 110.000 € 4 Zimmer 200 m² Ogulin
110.000 € 550 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
200 m²
Ogulin
Povoljna prilika za kupnju kuce u predgradu Ogulina. Kuca je useljiva u prizemnom dijelu. Prvi kat i potkrovlje nedovrseni. Kuca posjeduje rjesenje o gradenju iz 1976 godine, a gospodarski objekt Rje...
Haus zum Kauf 245.000 € 6 Zimmer 150 m² Ogulin
245.000 € 1.633 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
150 m²
Ogulin
Na mirnoj lokaciji u jelovoj sumi prodaje se kvalitetno gradena kuca iz 2010 godine. Kuca je kompletno namjestena i opremljena centralnim grijanje na drva. Pogodna za ugodan boravak u netaknutoj prir...
Haus zum Kauf 65.000 € 2 Zimmer 75 m² Ogulin
65.000 € 867 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
75 m²
Ogulin
Prodaje se kuca s okucnicom od 1.050m2 uz rub naselja. Imanje cine useljiva kuca sa aktivnom strujom i vodom, te gospodarska zgrada. Iako je kuca na rubnom dijelu naselja do nje vodi asfaltirani put....
Haus zum Kauf 68.000 € 4 Zimmer 114 m² Ogulin
68.000 € 596 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
114 m²
Ogulin
Prodaje se useljiva, zidana kuca povrsine 114 m2, na prostranoj okucnici od 3305 m2.
Haus zum Kauf 150.000 € 5 Zimmer 200 m² Ogulin
150.000 € 750 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
200 m²
Ogulin
Kuca Prodaja Ogulin 200 m2
Immowelt logo
Haus zum Kauf 100.000 € 4 Zimmer 200 m² Ogulin
100.000 € 500 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
200 m²
Ogulin
Prodaje se zidana, legalizirana kuca na osami s vrlo lijepom okucnicom koja je okruzena sumom. Kuca na svakoj etazi ima mali stan sa aktivnim prikljuckom struje. Voda je u kuci aktivna, ali s priklju...
Haus zum Kauf 140.000 € 6 Zimmer 315 m² Ogulin
140.000 € 444 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
315 m²
Ogulin
Prodaje se stambena kuca na cetiri etaze udaljena od centra Ogulina 300 metara. Sastoji se od suterena s kotlovnicom, prizemlja, prvog kata, potkrovlja i garaze. Zbog svojeg rasporeda moze se organiz...
Haus zum Kauf 240.000 € 6 Zimmer 200 m² Ogulin
240.000 € 1.200 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
200 m²
Ogulin
Prodaje se nezavrsena kuca s okucnicom od 520m2 na samom skijalistu, u neposrednoj blizini Olimpijskog centra. Kuca ima pristup sa ucrtanog puta i nalazi se u neposrednoj blizini potoka. Uz kucu je m...
Haus zum Kauf 39.000 € 2 Zimmer 80 m² Ogulin
39.000 € 488 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
80 m²
Ogulin
Prodaje se gospodarsko imanje sa 6732 m2 zemljista. Smjesteno pred kraj manjeg sela od svega nekoliko kuca.
Immowelt logo
Haus zum Kauf 85.000 € 5 Zimmer 200 m² Ogulin
85.000 € 425 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
200 m²
Ogulin
Prodaje se roh bau kuca na vrlo dobroj lokaciji nedaleko centra grada smjestena na parceli povrsine 805 m2.
Haus zum Kauf 30.000 € 1 Zimmer 2.766 m² Ogulin
30.000 € 10,85 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
2.766 m²
Ogulin
Prodaje se nezavrsena prizemnica na osami uz rub sume u blizini Dreznice.U cijenu je ukljucena i garaza pored kuce . Struja na parceli.
180.000 € 78,53 €/m²
Haus zum Kauf
60 Zimmer
·
2.292 m²
Ogulin
Prodaje se gradevna parcela i idejnim projektom i lokacijskom dozvolom za stambeno poslovni objekt. Projekt se sastoji od 20 stanova 3 poslovna prostora GBP 2292 m2.
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Donje Dubrave
Haus zum Kauf 3 Zimmer 45 m² Generalski Stol
Preis auf Anfrage
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
45 m²
Generalski Stol
ID CODE: ZG87722 Danica Lovric - Topusko Asistent u posredovanju Mob: 099/850-6552 Tel: 01/647-3011 E-mail: danica.lovric@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 150.000 € 2 Zimmer 180 m² Dobrenici Generalski Stol
150.000 € 833 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
180 m²
Dobrenici, Generalski Stol
Generalski Stol, Dobrenici, dvoetazna kuca 180 m2, s privatnom spiljom 100 m2, 300 m do popularne rijeke Mreznice.Nalazi se na parceli od 4005 m2 sto omogucuje privatnost i mir. Mogucnost gradnje nov...
Haus zum Kauf 155.000 € 4 Zimmer 133 m² Dobrenici Generalski Stol 47262
155.000 € 1.165 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
133 m²
Dobrenici, Generalski Stol (47262)
Generalski stol, selo Katici, prekrasna novije gradena kuca za odmor samo 150 m od rijeke Mreznice. Kuca/vikendica je ukupne neto povrsine 133 m2 i sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja. U pr...
LABIN d.o.o.
Einfamilienhaus zum Kauf 185.000 € 10 Zimmer Tounj 47264
Neu
185.000 €
Einfamilienhaus zum Kauf
10 Zimmer
Tounj (47264)
ID CODE: 47561
Haus zum Kauf 59.000 € 2 Zimmer 63 m² Duga Gora, Generalski Stol Generalski Stol
59.000 € 937 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
63 m²
Duga Gora, Generalski Stol, Generalski Stol
Einfamilienhaus zu verkaufen in Duga Gora, Gespanschaft Karlovac, nur 8 km von Generalski Stol entfernt. Es besteht aus einem bewohnbaren Erdgeschoss und einem ersten Stock in der ROH-BAU-Phase, mit ...
Haus zum Kauf 130.000 € 4 Zimmer 150 m² Tounj
130.000 € 867 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
150 m²
Tounj
Prodaje se kvalitetno gradena roh bau kuca nedaleko Tounja. Sastoji se od dvije etaze (prizemlje i visoko potkrovlje) ukupne povrsine 150 m2. Smjestena na uredenoj parceli s vrtom, ukupne povrsine 23...
Haus zum Kauf 105.000 € 3 Zimmer 200 m² Tounj Tounj
105.000 € 525 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
200 m²
Tounj, Tounj
Wir bieten ein freistehendes Haus mit einer Gesamtfläche von 200 m2, in ruhiger Lage und 2 km von Tounj entfernt. Es erstreckt sich über drei Etagen: Keller, Erdgeschoss und hohes Dachgeschoss. Im Un...
Haus zum Kauf 45.000 € 1 Zimmer 200 m² Tounj Tounj
45.000 € 225 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
200 m²
Tounj, Tounj
ID CODE: 9901 k Tanja Bolobanic Asistent u posredovanju Mob: +385 99 200 3105 Tel: +385 51 211 800 E-mail: tanja@lider.hr www.lider.hr
105.000 € 438 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
240 m²
Tounj, Tounj
ID CODE: 5810 Melita Lucic Agent Mob: +385 91 1524 324 Tel: +385 51 858 544 E-mail: melita@ponteraproperties.com www.ponteraproperties.com
Haus zum Kauf 60.000 € 2 Zimmer 70 m² Rebrovici, Tounj Tounj
60.000 € 857 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
70 m²
Rebrovici, Tounj, Tounj
Immobilie mit einer Gesamtfläche von 46.792 m². Das bezugsfertige Einfamilienhaus besteht aus einem Keller, einer Küche, einem Badezimmer und zwei Schlafzimmern. Direkt neben dem Haus befindet sich e...
Haus zum Kauf 26.000 € 2 Zimmer 40 m² Tounj
26.000 € 650 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
40 m²
Tounj
Tradicionalno imanje koje se prostire na skoro 3.000 m2 uz neasfaltirani put. Skriveno od glavne ceste okruzeno prirodom i drugim tradicionalnim kucama. Kuca i pomocna zgrada su ucrtani u katastarski...
Haus zum Kauf 95.000 € 2 Zimmer 100 m² Tounj
95.000 € 950 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
100 m²
Tounj
Prodaje se stara drvena kuca s pomocnim objektima uz rub sela. U cijenu je uracunato i 5 hektara sume i pasnjaka. Vrlo lijepa lokacija nekaleko rijeke Tounjcice i Mreznice.
Haus zum Kauf 105.000 € 2 Zimmer 120 m² Tounj
105.000 € 875 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
120 m²
Tounj
Prodaje se kuca s okucnicom od 1600m2 u vrlo mirnom predjelu sela . Kuca se sastoji od prizemlja sa 2 garaze, prvog kata u kojem je stambeni dio sa novouredenom kupaonom, 2 spavace sobe te dnevnim bo...
Haus zum Kauf 48.000 € 3 Zimmer 90 m² Tounj
48.000 € 533 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
90 m²
Tounj
Prodaje se imanje 100 godina staro, smjesteno u mirnom dijelu sela. Imanje se sastoji od kuce povrsine 90 m2 koja je za adaptaciju, te gospodarskih zgrada u dvoristu. Na okucnici povrsine 3800 m2 nal...
Haus zum Kauf 185.000 € 10 Zimmer 240 m² Tounj
Neu
185.000 € 771 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
240 m²
Tounj
ID CODE: 47561 Patrik Hrstic Agent s licencom Mob: +385 91 270 3979 Tel: +385 91 480 8808 E-mail: patrik@dux-nekretnine.hr www.dux-opatija.com
Haus zum Kauf 259.000 € 5 Zimmer 350 m² Perjasica Barilovic
259.000 € 740 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
350 m²
Perjasica, Barilovic
Barilovici, Perjasica, 2 drvene kuce 350 m2 s pomocnom zgradom na mirnoj lokaciji. Nalazi se na ogradenoj parceli od 3913 m2.Kuce 260 m2 spojene su ogradenom terasom. Prva kuca se sastoji od hodnika,...